Sádky Soběkury

Bude na nejbližších trzích 18. května? Ne

Kraj:Plzeňský
Okres:

Jsme malé rodinné rybářství založené roku 2010. Začali jsme s menší produkcí chovaných ryb na pronajatém nebeském obecním rybníku, který jsme celý vyčistili, prohloubili a zhotovili vrt jako zdroj vody pro dopouštění. Od roku 2015 je naše činnost rozšířená o recirkulační systém o objemu 350 m³ vody.

Naše činnost je zaměřena na výtěr a chov násadových a tržních sladkovodních ryb, které dodáváme menším i větším chovatelům v celé republice.

V naší rybí líhni vybíráme pro výtěr jednotlivých druhů ryb kvalitní generační ryby z našeho chovu. Výtěr a inkubaci jiker provádíme našimi odbornými zaměstnanci. Váčkový plůdek po vylíhnutí přechováváme v průtočných zařízeních s úpravou kvality a okysličování vody a zde probíhá i to nejnáročnější období a to je rozkrmování váčkového plůdku.                                                                                                                                                    V recirkulačním zařízení, odchováváme plůdky až do velikosti tržních ryb.

Dále Vám nabízíme sportovní rybolov na Předním rybníku v Soběkurech.

Náš chov ryb, je schválená rybí akvakultura pod dohledem krajské veterinární správy.

Sádky Soběkury
, Soběkury

Sádky Soběkury nabízí: