Salomon koření králů

Salomon koření králů

Vozíme nejlepší koření z celého světa a ručně do mícháme a balíme v naší manufaktuře v Chotíkově u Plzně. Ve spolupráci s pěstiteli vybíráme aromatické odrůdy a u nás je zabalíme tak, aby si koření uchovalo svoje aroma i chuť po dlouhou dobu.
Ekozahrada Raková

Ekozahrada Raková

Ekozahrada RAKOVÁ je přirozeným rozšířením činnosti sociálního podniku MOŽNOSTI TU JSOU o.p.s. o pěstování zeleniny a ovoce v biokvalitě. Převážná část produkce je spotřebována naší společností v projektech ZDRAVÁ SVAČINA (výroba zdravých svačin až pro 1 000 dětí denně) a nebo v Café Restaurant Kačaba.
Naše kaše

Naše kaše

Jsme Jana a David a milujeme snídaně. A když jsme se potkali, zamilovali jsme si ještě víc snídaně společné. A tak jsme se jednoho dne prosnídali až k Našim kaším. 
Včelí dvůr Podskalí

Včelí dvůr Podskalí

Naše rodina se včelkám věnuje už nějakou tu generaci, my včelaříme na nepomucku v Žinkovech, kraji krásném a nezatíženým průmyslem od roku 2014. Pastvy pro dobytek, koně, louky, lesy a sady, jsou základem pro blízkou pastvu pro naše včelky.
TerraFarma

TerraFarma

Jsme experimentální vzdělávací farma, produkujeme vlastní potraviny a nabízíme vzdělávací kurzy. Učíme studenty odkud jídlo pochází a jak se dostává na náš stůl, vše o kozím mléce, výrobě sýra, pečení chleba a pěstování rostlin.
Sýrárna Melcher

Sýrárna Melcher

Sýry vznikají z čerstvého bio mléka od našich kraviček, které se pasou na úpatí hory Svatobor, nekrmíme je senáží ani siláží, pouze senem a pastvou z horských lučin.
Perníčkovi

Perníčkovi

Pečeme hlavně domácí čerstvé perníčky z českých poctivých surovin bez pekařských aditiv, med nám vozí včelař z Jižních Čech. Zasílám také pár fotek pro účely propagace.
Borůvky Tolmová

Borůvky Tolmová

Paní Tolmová sbírá a vykupuje borůvky z šumavských lesů a lesů nacházejících se na Klatovsku, Přešticku...
Zahradnictví Fytos

Zahradnictví Fytos

Zahradnictví FYTOS, Ing. Voráček bylo založeno v roce 1991 "na zelené louce" nedaleko centra Plzně. V roce 1994 byly nakoupeny první bezvirózní podnože z Holandska a firma získala licenci na pěstování rezistentních odrůd jabloní (odolných vůči chorobám strupovitost a padlí) od Ústavu experimentální botaniky Akademie věd ČR Praha.
Vinařství Fridrich Vracov

Vinařství Fridrich Vracov

Jsme malé rodinné vinařství z Vracova, zabývající se pěstováním vinné révy a jejím následným zpracováním v lahodný mok. Víno vyrábíme z hroznů našich vinic, jejíchž rozloha je cca 3 hektary, a které se nachází ve Slovácké vinařské oblasti.