Pekařství Sebera

Pekařství Sebera

Naše firma Pekařství u Seberů vznikla počátkem roku 1991 ale kořeny pekařského kumštu rodiny Seberů sahají již do dvacátých let minulého století.
Home decor Home

Home decor Home

Ručně vyráběné dekorace z kvalitních materiálů.
Kachnička na růžovo

Kachnička na růžovo

Jsme gastronomičtí nadšenci, kteří založili malou českou firmu „Kachnička narůžovo“. Máme rádi farmářské trhy a jejich atmosféru, novou gastronomii; dobré jídlo i pití. Pravidelně připravujeme firemní catering a účastníme se s našimi specialitami vinných degustací s výkladem. Zboží dodáváme do gourmet obchodů a vybraných vinoték, restaurací i bister.
Rokycanské kuličky

Rokycanské kuličky

Rokycanské kuličky® jsou ručně vyráběné čokoládové lanýže.Mohu vám je nabídnout v mnoha originálních chuťových kombinacích.Zároveň jsem otevřena vašim přáním. Od 9.5. k dostání v restauraci Corso.
Zahrada u malíře

Zahrada u malíře

Zahrada u malíře - jediná zahrada v Plzeňském kraji, která vlastní certifikát Ukázková přírodní zahrada. Je možné ji po domluvě navštívit nebo zde objednat vzdělávací program pro děti s environmentálním zaměřením.
Šnečí farma Strážov

Šnečí farma Strážov

Naše firma se zabývá výrobou specialit ze šnečího masa a šnečího kaviáru. Naše produkty vyrábíme ze šneků z vlastního chovu na naší šnečí farmě ve Strážově na Šumavě.
Salomon koření králů

Salomon koření králů

Vozíme nejlepší koření z celého světa a ručně do mícháme a balíme v naší manufaktuře v Chotíkově u Plzně. Ve spolupráci s pěstiteli vybíráme aromatické odrůdy a u nás je zabalíme tak, aby si koření uchovalo svoje aroma i chuť po dlouhou dobu.
Ekozahrada Raková

Ekozahrada Raková

Ekozahrada RAKOVÁ je přirozeným rozšířením činnosti sociálního podniku MOŽNOSTI TU JSOU o.p.s. o pěstování zeleniny a ovoce v biokvalitě. Převážná část produkce je spotřebována naší společností v projektech ZDRAVÁ SVAČINA (výroba zdravých svačin až pro 1 000 dětí denně) a nebo v Café Restaurant Kačaba.
Naše kaše

Naše kaše

Jsme Jana a David a milujeme snídaně. A když jsme se potkali, zamilovali jsme si ještě víc snídaně společné. A tak jsme se jednoho dne prosnídali až k Našim kaším. 
Včelí dvůr Podskalí

Včelí dvůr Podskalí

Naše rodina se včelkám věnuje už nějakou tu generaci, my včelaříme na nepomucku v Žinkovech, kraji krásném a nezatíženým průmyslem od roku 2014. Pastvy pro dobytek, koně, louky, lesy a sady, jsou základem pro blízkou pastvu pro naše včelky.