Lefebvre

Lefebvre

Lefebvre je kavárna na kolech.. Připravujeme velmi dobrou kávu z výběrových pražíren, slané i sladké palačinky, míchané limonády i drinky, ale načepujeme vám i pivo nebo limo. Prostě kavárna!
La Chaluperia

La Chaluperia

La Chaluperia! Jsme Mexičané nabízející speciální pouliční jídlo z Pachuca Hidalgo, sloopy jsou malá kukuřičná tortilla s bramborami, hlávkovým salátem a salsou. Nabízíme také horkou čokoládu pro téměř 100% kakaa a Ponche mezcal, přijďte a vyzkoušejte naše jídlo. 
Juicy Rare Joe foods

Juicy Rare Joe foods

Pepa Š. aka Juicy Rare Joe je člověk který se cítí v gastronomii jako ryba ve vodě, krom mnoha věcí které ho baví a zajímají je to jeho největší koníček, způsob obživy a životní poslání. Nyní zkouší štěstí se svou novou značkou hotových omáček které se dají zakoupit právě u něj v jídelně ale brzy budou k dispozici i v některých plzeňských obchodech.
KORJO-SARAM SPECIALITY

KORJO-SARAM SPECIALITY

Jsme Korjo-saram - etničtí Korejci z Dálného východu. Naše tradiční kuchyně je svérázná, zdravá a plná vitamínů. Naší nejznámější specialitou jsou jemně ostré zeleninové saláty, jejichž receptura se předává z generace na generaci.
Včelařství BEEcaver

Včelařství BEEcaver

Včelaříme od roku 1992 , kdy jsme začali se čtyřmi včelstvy a na kterých jsme se naučili vše co včelaření obnáší.
Farmářský pivovar Zlatá Kráva

Farmářský pivovar Zlatá Kráva

Jsme farmáři, kteří se nejen díky své lásce k pivu, ale také pro svoji dlouholetou působnost v gastronomii rozhodli, že obnoví kouzlo místního, již skoro zapomenutého pivovaru v Nepomuku.
La Tartelette

La Tartelette

Již 15 let s chutí peču tradiční koláče své rodné země - Francie. Slané quiches se hodí jak na svačinu nebo lehký oběd, tak i pro rodinné oslavy či firemní akce
Sádky Soběkury

Sádky Soběkury

Jsme malé rodinné rybářství založené roku 2010. Začali jsme s menší produkcí chovaných ryb na pronajatém nebeském obecním rybníku, který jsme celý vyčistili, prohloubili a zhotovili vrt jako zdroj vody pro dopouštění. Od roku 2015 je naše činnost rozšířená o recirkulační systém o objemu 350 m³ vody.