Baroque Market

Bude na nejbližších trzích 25. května? Ne

Kraj:
Okres:

RYCHLOVKA

…jídlo není všechno

Jídlo je pro nás tím, co žijeme, co opravdu umíme, co vám chceme předat.

Filozofie, kterou vyznáváme je ale mnohem širší. Odrazovým můstkem je pro nás fyzická energie. Na ní jsou závislé všechny životně důležité funkce lidského těla. Pro získávání fyzické energie je důležitý POHYB a ODPOČINEK. Čím více pohybu potřebujete pro SVŮJ SPOKOJENÝ ŽIVOT, tím více potřebujete přijímat energie v JÍDLE. Pro to, aby naše tělo fungovalo, je třeba o něj pečovat. Základní péčí je myšlen právě pohyb, odpočinek a jídlo. Co je ale důležité, je pravidelnost péče, tedy DISCIPLÍNA A ŘÁD. Celé to všechno je možné pouze tehdy, pokud máte svůj vlastní, pro vás smysluplný MOTIV. A vůbec nic z toho se nám nepodaří vytvořit, pokud to nebudeme dělat rádi! Pokud vám tohle dává smysl a zapojíte se do programu spokojeného žití, další přijde samo. Na této cestě sebepoznání, objevíte váš opravdový smysl života, vaše psychická stránka bude vyvážená, budete umět pracovat se svými emocemi a najdete si svou vlastní víru.

Jediné, co je třeba, je přijmout své tělo a život samotný jako dar a věřit, že když se o své tělo dobře postaráte, pak vám bude dobře sloužit na vaší cestě životem.

Abychom vám alespoň trošku pomohli v proměně, která není jednoduchá a žádá si časový zásah do vašich osobních životů, už do takto dosti uspěchané doby, vytvořili jsme plnohodnotné jídlo s výstižným názvem RYCHLOVKA. Ta je složena tak, aby vám dodala maximum energie, vitamínů a minerálních látek z přírodních surovin a minimálně zatížila výdej energie při trávení.

Konzumace vám zabere pár minut, když spěcháte nebo nemáte chuť trávit váš čas v restauraci. Nebo jí však můžete věnovat tolik prostoru, kolik chcete a vychutnat si ji po doušcích. Hodí se do vlaku, do auta, do kanceláře, do parku, na výlet i na domácí posezení s přáteli. Můžete ji vzít kamkoliv. Obal je možno využít pro vaše další potřeby, či jej zrecyklovat.

Baroque Market nabízí: