Marmelády s příběhem

Bude na nejbližších trzích 25. května? Ne

Kraj:Praha
Okres:Praha-západ

Smutný životní příběh, zklamání nad kvalitou potravin a láska k vaření (a k jídlu) mě přivedly ke vstupu na marmeládový trh. Založila jsem 1.Marmeládovnu v Praze, kde s neutuchajícím nadšení vznikají delikatesy z těch nejkvalitnějších surovin a ingrediencí. Vaříme více jak 80 druhů džemů a marmelád.

Jsou originální, chuťovně vyvážené, při výrobě absolutně eliminujeme jakákoli chemická aditivita, barviva či konzervanty. Celý proces, od čištění ovoce až po popis na skleničce je poctivá ruční práce. O tom, že jsem se vydala tou správnou cestou mě denně ujišťují stovky spokojených zákazníků. Naše produkty najdete na pultech obchodů, kde si hlídají kvalitu potravin, pochutnávají si na nich mimojiné i hosté vyhlášených pražských hotelů Alcron nebo Four Season, kde je servírují michelinští šéfkuchaři a co je pro mě velmi důležité – snídají je i moje děti ! A jako každá máma chci svým dětem dávat jen to nejlepší !

Celý výrobní proces je poctivá ruční práce a to i včetně vlastnoručního popisu na skleničce. Ovoce nakupuje pouze od prověřených pěstitelů z ČR. Meruňky, broskve, višně, rybíz i angrešt v BIO kvalitě pochází z farmy manželů Weberových. Jejich ovocné sady jsou řádně kontrolované organizací KEZ a BIOKONT, tzn. že veškeré ovoce je naprosto přírodní a bez jakéhokoli chemického ošetření.

Prostě skvělé marmošky…

Marmelády s příběhem
Růžová 947/8, 110 00 Praha

Marmelády s příběhem nabízí: