Bylinkové panství Rochlov

Bude na nejbližších trzích 13. dubna? Ne

Kraj:Plzeňský
Okres:

Bylinkové panství jako nedílná součást zámku v Rochlově představuje a nabízí velký sortiment bylinkových a květinových výpěstků z historického areálu. Tyto produkty se snoubí s čajem od Taavis Tea a s kávou od pražírny Palasio.

Taavis Tea i Palasio jsou plzeňské startupy. Zatímco čaj a kafe si tyto značky dovážejí z Ugandy od farmářů, které osobně znají, lokální suroviny jim rostou v Rochlově poblíž Nýřan. Taavis Tea je malý plzeňský podnik, který připravuje a míchá skvělé, originální a kvalitní sypané čaje. Palasio vzniklo původně coby plzeňský futsalový tým, který úspěšně každoročně stoupá v soutěžích APF. Zároveň Palasio brzy otevře svojí pražírnu veřejnosti na adrese Rooseveltova 15 v Plzni.
Čaj i káva dokáží spojovat lidi z celého světa a mnoha lidem i pomoci. Koupí našich produktů podpoříte boj s podvýživou v Ugandě a také zámecký areál v Rochlově, který mimo zemědělských aktivit nabízí i možnost netradičních a originálních svatebních obřadů, historických akcí i soukromých pronájmů.
Bylinkové panství Rochlov
, Rochlov

Bylinkové panství Rochlov nabízí: