Zahradnická přehlídka 2014

V rámci projektu Pěstuj Plzeň 2014, který finančně podpořil Nadační fond Zelený poklad (www.zelenypoklad.org) jsme pro vás připravili Zahradnickou přehlídku, která poběží od 1. dubna do 31. července 2014, poté bude losováno z příhlášených zahrádek odbornou porotou a vylosované obdarujeme zajímavou publikací pro načerpání inspirace, semínky či sazeničkami.

Zahradnická přehlídka je pro všechny Plzeňáky, kteří rádi pěstují bylinky a rostlinky na parapetech, lodžiích či balkonech. V rámci přehlídky budou představeny všechny zahrádky splňující podmínky přehlídky.

PODMÍNKY:

  1. Zahrádka v nádobách musí být na balkoně, lodžii, terase nebo okenním parapetu na území města Plzně.

  2. Při pěstování rostlin mohou být používány pouze substráty, hnojiva a postřiky přírodního charakteru bez chemických příměsí.

  3. V termínu od 1. dubna do 31. července 2014 je listovní poštou, e-mailem nebo osobně doručena přihláška spolu s fotografií zahrádky v nádobách.

Kontaktní adresa:
ENVIC, občanské sdružení
Prešovská 8, 301 00 Plzeň
Telefon: 377 220 323
E-mail: drahomira.bilkova@envic.cz
www.envic-sdruzeni.cz

Z úplných a včas doručených přihlášek porota vylosuje 5 výherců, kteří získají knihy o zahradničení v souladu s přírodou, sazenice bylinek a osivo zeleniny. Pro všechny účastníky je připravena zahradnická samolepka.

Nejen ten, kdo se do zahradnické přehlídky zapojil, může sledovat profil Pěstuj Plzeň na facebooku, kde budou představeny jednotlivé přihlášené zahrádky, ale najdete zde i řadu tipů pro pěstování a pozvánky na další zahradnické akce.