Sluníčko krásně hřálo na Plzeňských farmářských trzích

Třetí letošní Plzeňské farmářské trhy byly prohřáté sluncem. Teplota se vyšplhala až na téměř 30 stupňů. Prodejci byli připraveni a zboží řádně chladili. Nakupovat přišlo i přes prodloužený víkend hodně milovníků dobrého jídla. Tradičně se nejdelší fronty tvořily u pekařství Rendl a minimlékárny Joma.

Noví prodejci se na trhu zabydleli a budete je vídat častěji. Farma Zelený sklidila s hovězím masem a vlastními uzeninami úspěch. Ochutnávalo se i nakupovalo „o sto šest“. U stánku rybářství Mariánské Lázně voněly uzené ryby (kapr, amur, tolstolobik, pstruh). Vůně přilákala stovky nakupujících. Uzené ryby chutnaly všem.

Pravidelní prodejci nabídli již tradiční sortiment, který ani nemusíme popisovat. Zmínit ale můsíme pana Kostku, který přivezl už i ředkvičky a rozmanitý sortiment sazenic. Na každém dalším trhu najdete zase o něco širší sortiment zeleniny. Sezónost zaručuje tu nejlepší chuť!

Pokud se vám po lahůdkách z Plzeňských farmářských trhů stýská, neklesejte na mysli. Další se odehrají v sobotu 12. května.