Přednáška s besedou o originálním produktu – Šumava

Přednáška o originálních produktech ze Šumavy se odehraje na prvních Plzeňských farmářských trzích 29.5.2010 v 11 hodin v salónku hotelu Gondola

Vyzkoušejte jedinečnou šumavskou pohostinnost aneb přijďte se seznámit se značkou Šumava originální produkt. Místní výrobky jsou výjimečné svojí vazbou na region z pohledu tradice, použitím místních surovin, ručním zpracováním, motivem nebo originalitou. Jejich zakoupením získáte originální a autentický suvenýr nebo dárek ze Šumavy.

Certifikovaná služba v cestovním ruchu Vám zaručí, že budete spokojeni nejen s její kvalitou, ale zároveň Vám zde nabídnou vždy „něco navíc“. Regionální značka pomáhá odlišit pravé od falešného. Zabraňuje ve zneužívání názvů a symbolů spojených s regionem, a tedy ve zneužívání jeho kulturního a přírodního bohatství. Zároveň podpoříte konkrétního výrobce či podnikatele, ekonomiku regionu i ochranu životního prostředí.

Besedovat s vámi bude Ing. Kateřina Vlášková z Regionální rozvojové agentury Šumava. Je projektovým manažerem, koordinátorkou cestovního ruchu a od roku 2005 také místní koordinátorkou značky Šumava originální produkt.