V sobotu se můžete těšit na jihočeské saláty, zeleninu, čerstvé ryby i burčák

Na sobotních trzích si budete moci koupit české saláty z produkce firmy Jihočeská zelenina, která pěstuje v systému Integrované produkce. Bude to především lollo rosso a lollo biondo. Samozřejmě budou i okurky (midi, hadovka), saláty – lollo rosso, lollo biondo. Na konci září pak bude i rukola.

Farma Monika přiveze také šikorý sortiment zeleniny. Bude to například zelí, kapusta, rajčata, brambory, okurky, papriky, mrkev, petržel, celer, cibule, červená řepa a černá ředkev. Pan Herajt doplní sortiment zeleniny o lesní houby ze Šumavy, česnek, kadeřavou petržel apod.

Rozšířili jsme i oblíbený sortiment uzenin. Poprvé se představí uzenářství DELICAT ze Stříbra, které vyrábí uzeniny ještě z masa. Samozřejmě budou prodávat i již stálí uzenáři – Šneberger, Angus, ZEFA Volary.

Těšit se můžete i na čerstvé ryby z Českého Lesa. Pan Krutina jich přiveze hned ráno 200 kg, aby se nestalo, že již za hodinu nebude co nakupovat. Farmářskými trhy bude vonět i čerstvě upečené pečivo. K tomuto ročnímu obodbí se skvěle hodí burčák. Na trzích si budete moci koupit burčák z velkopavlovické podoblasti z vinic v Čejkovicích. Kompletní seznam prodejců najdete pod článkem a na www.plzensketrhy.cz.

Restaurace Gondola pro vás připraví Kulajdu a Tradiční gulášek.

Na shledanou v sobotu v 8 hodin.