V sobotu 3. září 2011 proběhly další Plzeňské farmářské trhy

V sobotu 3. září 2011 proběhly další Plzeňské farmářské trhy, které byly provázeny krásným počasím, příjemnými prodejci a v neposlední řadě spokojenými návštěvníky.

První zářijové trhy byly ve znamení slunečného počasí, přátelské nálady a také první neúčasti velice oblíbeného pekařství Rendl ze Sušice, kterou nesli někteří návštěvníci dosti smutně…

Mezi prodejci, kteří na tomto trhu nemohli chybět byli samozřejmě zelináři – rodina Kostkova, pan Herajt, farma Monika, pan Bartoš a Jihočeská zelenina a.s. Dále byli velmi navštěvováni prodejci uzenin, sýrů a mléčných produktů, kteří patří k favoritům mezi prodejci. Pro ty, kteří měli zájem koupit i jiné produkty zde byl pan Lakó se svými knedlíky, pan Plášil a pan Filipčík s medem, Keramika u Kočků s česnekovými topinkami, Babiččiny dobroty – které dovezli například i tradiční Berounské koláčky, pan Blažek s domácími těstovinami různého druhu, které jsou mezi návštěvníky velice oblíbené a další a další prodejci, kteří zpříjemnili den svým zbožím, radami a úsměvem nejen návštěvníkům, ale také ostatním prodejcům i organizátorům.

Další Plzeňské farmářské trhy se budou konat opět na nádvoří hotelu Gondola v sobotu dne 17. září 2011 od 8 – 13 hodin. Po 13h dne 17. září 2011 si Vás dovoluje pozvat pivovar Purkmistr na další ročník pivního festivalu Slunce ve skle do Pivovarského dvora v Plzni – Černicích. Více informací na www.purkmistr.cz.

Více informací o prodejcích na Plzeňských farmářských trzích včetně případných změn v účasti na jednotlivých trzích naleznete na www.plzensketrhy.cz v katalogu vystavovatelů či aktualitách.