První Plzeňské farmářské trhy

První farmářské trhy se uskuteční již 29. května 2010 od 8 do 13 hodin! Přijďte ochutnat a nakoupit kvalitní, místní produkty, které pro vás připravili farmáři nejen z Plzeňského kraje!

Můžete se těšit na prodej sezónní zeleniny a ovoce, mléčných i masných výrobků, výtečného pečiva, rukodělných výrobků místního původu.

Připravujeme toho pro Vás ale ještě mnohem více! Připraveny budou zajímavé tématické přednášky a besedy o původu a výrobě potravin, výživě a dalších tématech spojených s jídlem a všemu co k němu patří.

Přijďte i s dětmi. Připravujeme pro ně mnoho soutěží, her a ekovýchovných aktivit. V neposlední řadě se můžete těšit na vynikající oběd připravený z místních produktů.

Trhy se uskuteční v sobotu 29. května 2010, od 8 do 13 hodin. Další trhy se budou konat každou poslední sobotu v měsíci (26. června, 28. srpna, 25. září, 30. října).

Jako místo konání bylo vybráno krásné, nově zrekonstruované okolí Mlýnské strouhy v Plzni. Plzeňské farmářské trhy najdete na nádvoří hotelu Gondola, Pallova 12, Plzeň-město.

První farmářské trhy budou ve znamení místních výrobků, proto je jejich partnerem regionální značka „Místní výrobky ze západu Čech„, kterou uděluje od roku 2009 MAS Česky Západ – Místní partnerství.