Sobotní Plzeňské farmářské trhy v zajetých kolejích…

Situace se změnila a tuto sobotu bude rozložení prodejních stánků stejné jako obvykle. Oslava svatby sobotní trhy neovlivní.

Na co se můžete těšít?

Jako tradičně přijedou zelináři ze Zlínska, Plzeňska i Středních Čech, ovocnáři ze Slaného, Nebílov, Přeštic a sadů Vlkov nad Lesy. Skvělé pečivo napečou pekaři z Dobřan a Plzně. Samozřejmě přijede i pekařství Rendl. Vynikající koláče, muffiny a dorty nabídne Anděl Station z Plzně. Posedět si můžete v kavárně umístěné přímo na trzích. Valašské frgály hledejte u stánku pekařství Fimako. Pan Martínek z Osvračína bude prodávat vajíčka z vlastní farmy. Chlazená kuřata a krůty přiveze farmy Zephyr. 

Uzenáři z Terešova nabídnou opět kompletní sortiment svých uzenin (tlačenka z plece, domácí nádivka….). Prvotřídní maso a uzeniny nakoupíte u stánku ANGUS FARM, nebo pana Zacpala ze Stříbra. ZEFA Volary bude mít chladící vůz plný vynikajících zvěřinových uzenin. Zvěřinu a uzeniny z ní vyrobené najdete i u stánku pana Bubeníčka. Hovězí maso z vlastního chovu a senzační, na trzích velmi oblíbené, uzeniny (špekáčky, salámy…) hledejte u ZEFA Volary.

Na čerstvé i zpracované ryby se můžete těšit z CHKO Český les a ze Šumavy (Pstruhařství mlýny). Mošty budou prodávat ovocnáři z Nebílov a pan Ilgner ze Šťáhlav. Kozí, kravské i ovčí sýry bude možné zakoupit z Horského statku Abertamy, biofarmy Držovice, biofarmy Slunečná a chráněné dílny Simabelle. Nebude chybět ani minimlékárna Joma, která nabídne úžasné mléčné výrobky (tvaroh, jogurty, čerstvé sýry…).

Kompletní seznam a informace o prodejcích najdete na www.plzensketrhy.cz.