Farmářské trhy opět tuto sobotu!

V sobotu 16. října se opět uskuteční Plzeňské farmářské trhy. Najdete nás na nádvoří hotelu Gondola (Pallova 12, Plzeň) nedaleko Mlýnské strouhy od 8 do 13 hodin.

Bude mnoho sezónní zeleniny i ovoce. Premiéru bude mít na trzích Stvolenská moštárna, která nabídne i mošty v biokvalitě. Těšit se můžete na mnoho odrůd jablek a hrušek ze Skočic, Nebílov i Těnovic.

Opět bude své výrobky prodávat minimlékárna JOMA z Janovic nad Úhlavou. Na minulých trzích byl jejich stánek v obležení, protože tak kvalitní mléčné výrobky jinde nekoupíte. Samozřejmostí je nabídka kozích, ovčích i kravských sýrů z Horského statku Abertamy, biofarmy Belina, Slunečná a Březí. Farma Březí bude prodávat i své populární konopné čaje a další výrobky z konopí.

I sortiment uzenin a masa bude jako vždy široký. Představí se řeznictví Šneberger, Angus meat, Zefa Volary a řeznictví DELICAT. Vysoká kvalita nabízených masných výrobků už je standard. Poprvé se na trzích představí ekologická farma pana Sklenáře ze Sasova u Jihlavy. Prodávat se bude biouherák, kančí biolovečák, biošunka… Farma Neli pro vás připraví kachny, kuřata i vejce. Nečekejte ohromné množství, protože se jedná o malou farmu.

Čerstvé koláče, chleby, tyčinky či rohlíky pro vás napečou u Rendlů v Sušici, Zídků v Plzni a v Dobřanském pekařství. Bude toho mnohem více, sledujte Katalog vystavovatelů.