Jarní sluníčko se smálo na návštěvníky i prodejce letošních druhých Plzeňských farmářských trhů

První Plzeňské farmářské trhy byly zamračené. Lépe řečeno se mračilo nebe, ale prodejci i nakupující se těšili z nákupu vynikajících lahůdek. V sobotu 14. dubna se nebe smálo a moc mraků na nebi ani na zemi nebylo. Prostě idylka. Prodejci prodali vše co přivezli. Návštěvníci trhů byli spokojeni, protože nakoupili úžasné dobroty od lidí, kteří je pro ně s láskou a péči připravují.

Prodejci přijížděli (bylo jich více než 40) od 5.30 h ráno a připravovali své stánky, aby byli na 7 hodinu připraveni prodávat. Sice trhy oficiálně začínají až v 8 hodin, ale pravidelně chodí desítky lidí nakupovat už v 7 – 7.30h. Častá otázka už kolem 7 hodiny je „Kde je minimlékárna Joma. Přijedou dnes?“. Samozřejmě, že přijedou. Stačí se podívat do Seznamu vystavovatelů a zjistíte kdo na trh aktuálně přijede. Vždy ve středu před trhem už je seznam kompletní. Pokud se někdo z trhů omluví, ihned dáme informaci na web. Přesto se klidně ptejte. Na trhu jsme od toho, abychom vám poradili a spříjemnili vám nakupování.

Pod článkem najdete fotografie z prvních i druhých Plzeňských farmářských trhů v letošním roce. Další trhy se uskuteční již v sobotu 28. dubna! Přijede několik nových prodejců. Sledujte web, dozvíte se včas vše potřebné.