Chuťové buňky příjemně podráždí APETIT FESTIVAL

Na historickou tradici pořádání festivalu dobrého jídla a pití v Plzni naváže 28. a 29. května Apetit Festival v areálu za Plazou.

Apetit Festival, jehož první ročník se chystá na poslední květnový víkend na místě konání legendární gurmánské akce EX Plzeň, navštíví také znalci dobrého jídla a brilantní kuchyně Zdeněk Polreich a Ivan Vodochodský.  Pozvání pořadatelů přijal i vítěz kuchařské reality show televize Prima „Na nože“ a zároveň zástupce šéfkuchaře v italské restauraci Ambiente v Praze Robert Zatloukal.

Program jsme připravovali tak, aby byl zajímavý pro co nejvíce lidí. Na své si tak přijdou milovníci piva, exotické i tradiční kuchyně, ale i ti, kteří se budou chtít jen bavit při dobré muzice v příjemném areálu pod stromy a přitom téměř uprostřed města,“ upřesňuje programovou nabídku festivalu Petr Jirásek z pořadatelské agentury Pigs Production s.r.o.

Návštěvníci Apetit Festivalu budou mít možnost svým hlasováním rozhodnout o tom, která z restaurací prezentujících na festivalu své speciálně připravené degustační menu obdrží titul ZAPADOČESKÁ RESTAURACE ROKU 2011. O přízeň návštěvníků se budou ucházet i pivovary, které budou soutěžit o titul Ležák roku 2011.

Apetit Festival nabídne nejen gurmánské zážitky ale i kulturní program, pozvání přijali – zpěvák Jaroslav Uhlíř, kapela Mrakoplaš, DJ Luděk Jaroš.

Součástí vstupenky je hlasovací kupon – hlasovat se bude o titul ZÁPADOČESKÁ RESTAURACE ROKU 2011 a Ležák roku 2011. Hlasovat návštěvník bude vhozením svého kuponu do boxu zvolené restaurace a pivovaru.

Více informací na www.apetitfestival.cz