České konopí léčí – CARUN

Paní Sikytová na Farmářských trzích v Plzni nabízí nejen prodej ale také poradenství značky CARUN, která je výhradně českou společností, nabízející široký sortiment prověřených a odborně připravených produktů z konopí a zároveň je v současné době také jedinou firmou, který vyrábí zdravotnický prostředek z konopí botanického druhu: Cannabis sativa.

Jedinečnost a vysoká kvalita výrobků CARUN spočívá nejen v používání konopného oleje, ale především extraktu z celých rostlin konopí, který obsahuje vysoké množství cannabinoidů, které jsou důležité při léčbě kožních problémů a bolestivých onemocněních, a tak je působení až mnohonásobně intenzivnější, než u běžně dostupných kosmetických přípravků z konopí.

Mezi sortiment patří 1. zdravotnický prostředek z konopí třídy I. v ČR – univerzální konopná mast, dále pak pleťový krém, masážní olej, intimní mycí gel, konopné mýdlo a také potravinové doplňky, mezi které patří i nejprodávanější produkt z konopí – konopné semínko loupané, dále panenský konopný olej, lístky konopí, konopný bio sirup a konopné těstoviny.

Všechny produkty jsou zcela bezpečné, vhodné pro těhotné ženy a děti.

Žádný z našich výrobků nebyl testován na zvířatech a nepoužíváme u nich živočišné suroviny, takže jsou vhodné pro vegany a vegetariány.

Samozřejmostí je poradenství při léčbě, prevenci a také podpoře Vašeho zdravotního stavu pomocí rostliny konopí neboli Cannabis. Těšíme se na Vaši návštěvu.