Apetit Festival se opět chystá do Plzně

Předchozím oběma ročníkům přálo počasí a i díky tomu tento svátek dobrého jídla a pití navštívilo více než 30 tisíc návštěvníků, kteří shlédli show takových kuchařských osobností, jako jsou Zdeněk Pohlreich, Jaroslav Sapík či Petr Koukolíček.

Organizátoři i pro nadcházející ročník připravili atraktivní program s ukázkami a ochutnávkami toho nejlepšího z české i zahraniční kuchyně, vystoupení českých kuchařských špiček, soutěže o titul Západočeská restaurace roku a Pivovar roku, to vše doplněné o hudební vystoupení.

Festival se sice uskuteční až za téměř čtyři měsíce. Ale my už teď velmi intenzivně pracujeme na programu a oslovujeme restaurace. Letos bychom rádi do výběru restaurací zapojili i veřejnost. To znamená, že má-li někdo tip na skvělou restauraci, která by na Apetit Festivalu neměla chybět, může nám ho poslat přes Facebook nebo pomocí kontaktu na našich webových stránkách www.apetitfestival.cz,“ prozrazuje novinku letošního roku zástupce spol. Pigs Production, která gurmánský festival pořádá, Petr Jirásek.

Apetit Festival 2013 se uskuteční v sobotu 18. a v neděli 19. května v prostorách za OC Plzeň Plaza.

Další informace na www.apetitfestival.cz