Rokycanské kuličky

Rokycanské kuličky

Rokycanské kuličky jsou ručně vyráběné čokoládové lanýže. Mohu vám je nabídnout v mnoha originálních chuťových kombinacích.
Sušené maso HABANSON

Sušené maso HABANSON

Jsme česká firma z Tymákova u Plzně, která vyrábí originální Tymákovské sušené maso pocházející výhradně od českých chovatelů
Zmrzlinářství Kolombina

Zmrzlinářství Kolombina

Originální přírodní, ovocné a smetanové zmrzliny bez umělých barviv, konzervačních látek a bez lepku. Na trhu se bude prodávat v teplějších měsících zmrzlina v chladnějších pak vafle a punč. 
Houby a lesní plody - Sándorovi

Houby a lesní plody - Sándorovi

Manželé Sándorovi se zpracováním lesních plodů a hub zabývají již přes deset let. Své výrobky připravují ručně, v domácím prostředí, s láskou a dle rodinných receptur.
Divoké jablko - Cider

Divoké jablko - Cider

Cider Divoké Jablko vyrábí manželé Čadovi v Újezdu u Chanovic. Výrábí ho tradiční technoligií francouzských sadařů z jablek venkovské oblasti Nepomucka a Horažďovicka. 
Zdislava Tea

Zdislava Tea

Rodinná firma Zdislava Tea se zabývá nejen prodejem bylinných směsí, ale také vede poradnu. „Účinnost směsí je prokázána i klinickými testy. Bylinky totiž odstraňují příčinu nemoci a nikoliv důsledky, jako to dělají chemická léčiva," říká Greta Zitková.
Selský dvůr Částkov

Selský dvůr Částkov

Selský dvůr  Dolní Částkov (kousek od Františkových Lázní) je klenot Karlovarského kraje. Rodina pana Kostlivého chová skot plemene Jersey. Tyto malé huňaté krávy dávají to nejlepší mléko.
Fresh Juice

Fresh Juice

Zeleninu a ovoce pro naše šťávy odebíráme od našich již dobře známých, malých pěstitelů. Dodávají nám dle sezóny jablka, hrušky, karotku, červenou řepu, okurky, celer, řapíkatý celer, bobulovité ovoce, byliny a další..