Přidat RSS kanál Aktualit
 

 

Katalog vystavovatelů

zobrazuji katalog. položky 110 z 29

Zelenina ze Zahrady Čech - Litoměřice

Rodina paní Ivy Kostkové pěstuje široký sortiment zeleniny, bylinek a květin té nejvyšší kvality.

»Detail vystavovatele

Minimlékárna JOMA

Z vlastního mléka vyrábí výrobky bez konzervačních přísad od roku 2001. Nejsou to ledajaké výrobky, ale výrobky velmi kvalitní a chutné, a tak dodnes lákají široké okolí mlsných jazýčků.

»Detail vystavovatele

Farma Monika

Rodinná farma paní Moniky Vočadlové produkuje široký sortiment zeleniny: rajčata, papriky, ředkvičky, cibuli, brambory, celer, petržel...

»Detail vystavovatele

Řeznictví - uzenářství Dvořákovi

V řeznictví v Bělé nad Radbuzou můžete zakoupit domácí výrobky, které mají 30-ti letou tradici a jsou vyráběny podle rodinných receptů.

»Detail vystavovatele

Uzenářství Kaiser

Rodinné uzenářství rodiny Od Jardy z Terešova vyrábí vybrané lahůdky opravdu z masa. Uzeniny z Terešova na Plzeňských farmářských trzích prodává pověřený prodejce Milan Kaiser. 

»Detail vystavovatele

ZVĚŘINA Bubeníček

Naše společnost se zabývá výkupem, zpracováním a prodejem zvěřiny od roku 1998. Pro milovníky uzenin jsme před časem ve spolupráci s profesionálními uzenáři začali vyrábět zvěřinové klobásy a salámy.

»Detail vystavovatele

Pěstírna žampionů pana Tejkala

Pan Tejkal pěstuje žampionu od roku 2004 a hlívu už více než 5 let. Je to tedy skutečný pěstitel, ne překupník. Na Plzeňské farmářské trhy bude vozit i hlívu sušenou.

»Detail vystavovatele

Anděl Station

Station je obchod s balenou i váženou kávou. Station je obchod se sortimentem, který běžně v jiných obchodech nekoupíte. Fairtrade káva, čaj, čokolády, bonboniéry, koření, víno… ale i lahve Sigg či recyklované skleničky. Station je cukrárna, kde se pečou opravdu moc dobré a nešizené dezerty i...

»Detail vystavovatele

Včelařská farma Marek Horejsek

Pocházím z Mezholez u Horšovského Týna. V této oblasti včelařím již přes 20let , začal jsem včelařit jako patnáctiletý kluk a tomuto koníčku jsem zůstal věrný až do letošní sezony. Letošním rokem se koníček stává mou profesí a tak se této vášni mohu věnovat naplno. V současné době mám přes 90...

»Detail vystavovatele

Jatky Vojenice

Jsme rodinná firma, se sídlem ve Vojenicích, nedaleko Zbiroha na Rokycansku. Naší vášní je zpracování a prodej výhradně českého, hovězího a vepřového masa z farem na Plzeňsku od roku 1993. Příprava probíhá komplexně, od vlastní porážky, přes odvěšovny, lednice a bourárnu, až po zpracování masa a...

»Detail vystavovatele

Aktuality

Street food jako sviňa...

Jatky Vojenice si pro vás na sobotu připravili nejskvělejší český street food - sekanou v housce....

více

Plzeňské farmářské trhy v sobotu v Plzeňském Prazdroji

Chtěli jste trhy každý týden, tak je to tady. V sobotu 27. května pro vás pořádáme Plzeňské...

více

V sobotu letos již po páté

Páté letošní Plzeňské farmářské trhy rozjedeme už tuto sobotu v tradičním formátu - náměstí...

více

ENVIC je sehraný tým zkušených lidí, který přináší inspiraci ke zlepšování kvality života. Poradíme, jak úsporně bydlet, dobře jíst a vařit, zahradničit ve městě, pečovat o krajinu a veřejný prostor a jak získat dotace. Pořádáme Plzeňské farmářské trhy, exkurze a semináře pro veřejnost i odborníky. Pomáháme profesně růst v oblastech gastronomie, zemědělství, stavebnictví a veřejné správy.

© Všechna práva vyhrazena Plzeňské farmářské trhy - farmářské trhy Plzeň

tvorba webových stránek ANTstudio.cz